TAŞIMACILIK

İstanbul Yaprak Evden Eve Nakliyat Ulaşım’ı diğer firmalardan ayıran önemli bir özellik müşteri taleplerine ve şikâyetlerine verdiği önemdir. Müşteri odaklı işletme felsefesi ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede oluşması hedeflenmektedir. Her müşteri talebi ve şikâyeti merkezimizce değerlendirilmekte ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.
İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT gönderileri alıcıların adreslerine ulaştırmaktadır. Taşınan bütün gönderiler ek bir ücret alınmadan sigortalanmakta, müşterilere güvenilir ve süratli bir hizmet sunulmaktadır. Taşınan her parça gönderi için şubelerdeki bilgisayarlara işlenmekte ve size verilen numaralarla bütün gönderiler seyahati boyunca elektronik ortamda izlenmektedir.
Sektörel çözümlerimizden yararlanan müşterilerimizle kalite ve üstün hizmet anlayışı ile yetkili kişi tarafından müşterilerimize en az gayretle istedikleri bilgilere, istedikleri formatta ulaşabilmektedirler. Müşterilerimiz kendi ödeme tercihlerine göre istedikleri ödeme türünü kendileri seçmektedirler. Müşterilerimizle hizmet teklifi ile birlikte ortaklaşa kararlaştırılan ödeme periyotlarında fatura ödemeleri vadesinde nakit, banka havalesi veya çek ile tahsil edilir.
İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT size en iyi ve en güvenli hizmeti en kısa zamanda sunmayı ilke edinmiştir. Ege Ulaşım yetkilileri bu hizmeti verirken istediği kimlik ibrazı veya yetki belgesi sizlerin güvenliği içindir. Gönderiniz ticari gönderi özelliğini taşıyorsa sevk irsaliyesi ve faturasını teslim etmeyi unutmayın.
İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT görevlisi gönderinizi teslim aldıktan sonra size ambar tesellüm fişi verecektir. Bu fiş ve fatura ile gönderinizin adresine ya da isteğinize göre teslim alınacak şubemize ulaşıp ulaşmadığını takip edebilirsiniz. Alıcı kişi tarafından teslim alınmayan gönderiler beş iş günü bekletildikten sonra iade edilir.
Adresten Alım Gönderilerinizin adresinizden teslim alınmasını istiyorsanız 0536 339 71 38 nolu telefonu arayarak ya da size en yakın şubemize alım bildirerek gönderinizi yapabilirsiniz.
Adrese Teslim Adresinizden alınan ya da şubemize teslim ettiğiniz gönderileriniz istediğiniz takdirde alıcının adresine teslim edilmektedir. Alıcı adreste bulunamaz ise üzerinde ilgili şube ve yetkili kişi adının bulunduğu ihbar notu bırakılır. Alıcı kişi tarafından teslim alınmayan gönderiler beş iş günü bekletildikten sonra iade edilir.
Şubeden Teslim Gönderinizin alıcı tarafından ona en yakın şubemizden teslim alınmasını istiyorsanız şubeden teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gönderinizin İstanbul şubesinden teslim alınmasını istiyorsanız alıcıya şubemizin adı, adresi ve telefonunu bildirmeniz gerekmektedir.